Průvodce portálem CEVA

Všechny informace o používání portálu PO>STUDIUM na jednom místě. Najdete zde informace o podmíkách používání portálu, návody, jak efektivně získat kredity celoživotního vzdělávání (z kurzů a webinářů) a další tipy.

Kreditní systém - často kladené dotazy

Úvodní strana průvodce portálem

Budu odcházet na mateřskou, lze si na prodloužení registrace udělat pouze tyto kurzy? [edit]

Ano, všechny kredity lze získat jen z e-learningu a od jednoho poskytovatele. CEVA tedy může pokrýt všechny kredity, které potřebujete (pokud si z naší nabídky vyberete kurzy, které chcete studovat).

Jak je to s odbornostmi a testy? Máme testy pro SŠ a platí i kredity pro VŠ na certifikátu? [edit]

Ano, test může být společný pro SŠ a VŠ, důležité je, zda je daný kurz akreditován pro SŠ i VŠ. Nejjednodušší způsob, jak to předem poznat je v Objednávkovém systému (kurz bude zmíněn v příslušné sekci). V úvodu samotného kurzu by měla být zmínka, že je akreditován i pro VŠ. Pak je to samozřejmě identifikovatelné přímo z certifikátu, kde bude, pro koho je kurz akreditován a kolik za něj náleží bodů.

Je nějak omezený počet testů (kreditů z e-learningu) pro jednoho člověka? [edit]

Ne. Žádný oficiální zdroj nezmiňuje, že počet kreditů z e-learningu by byl nějak omezen.

Když se nebude CEVA používat, za jak dlouho bude uživatel vymazán, odhlášen? [edit]

Uživatelské účty nemažeme nikdy. Jen na žádost uživatele. Odchodem od zaměstnavatele (Synlab ...) ztratíte možnost volného vstupu do všech kurzů, ale získané certifikáty (absolvované kurzy, historie vašich aktivit, údaje v profilu ...) vám zůstávají.